Inwestycje ze środków budżetu państwa

Remont pomieszczeń na I i II piętrze w budynku A Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7

Umowa zawarta w dniu 12.08.2021 r. na roboty budowlane z terminem realizacji do 10.12.2021 r.

Dotyczy: Remont pomieszczeń na I i II piętrze w budynku A Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7

Pracę polegają na remoncie części pomieszczeń na I piętrze ze zmianą ich funkcji i odświeżeniu trzech biur na II piętrze. Na pierwszym piętrze powstanie „Izba pamięci”, dwa pomieszczenia, wyremontowane zostanie pomieszczenie socjalne, a także węzeł sanitarny. Dodatkowo odświeżona i odmalowana zostanie część korytarza w obrębie remontowanych pomieszczeń na I piętrze. We wspomnianych trzech pomieszczenia na II piętrze, wymieniona zostanie wykładzina i odmalowane ściany.

Grafika przedstawia tablicę informacyjną, na której widnieje tekst:  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA, Remont pomieszczeń na I i II piętrze w budynku A Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7, DOFINANSOWANIE 330000,00 zł, CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI 330000,00 zł.

Grafika przedstawia tablicę informacyjną, na której widnieje tekst:  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA, Remont pomieszczeń na I i II piętrze w budynku A Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy przy ul. Powstańców Wielkopolskich 7, DOFINANSOWANIE 330000,00 zł, CAŁKOWITA WARTOŚĆ INWESTYCJI 330000,00 zł.

Metryczka

Data wytworzenia : 18.10.2021
Data publikacji : 19.10.2021
Podmiot udostępniający informację:
Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Marcin Wawrzyniak, Starszy specjalista Wydziału Inwestycji i Remontów
Osoba udostępniająca informację:
Piotr Pawlaczyk Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Bydgoszczy
Osoba modyfikująca informację:
do góry