Archiwum ogłoszeń 2016 r. na stanowiska pracy w korpusie służby cywilnej. Wynik naboru.

Ogłoszenie nr 11/2016 BIP KPRM 1649. Kwestionariusz dla kandydata. Wynik naboru.

Komendant Wojewódzki Policji w Bydgoszczy poszukuje kandydata na stanowisko: specjalista Sekcji Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych KWP w Bydgoszczy do spraw: realizacji zadań wynikających ze stosowania Ustawy Prawo zamówień publicznych

Miejsce wykonywania pracy: Bydgoszcz

Adres urzędu:

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy

ul. Powstańców Wielkopolskich 7

85-090 Bydgoszcz

Wymiar etatu: 1 etat

Warunki pracy:

  • praca wykonywana w pomieszczeniach biurowych, nie związana z wysiłkiem fizycznym, przy monitorze komputerowym w wymiarze przekraczającym połowę czasu pracy, praca  wiąże się z reprezentacją urzędu, możliwe wyjazdy służbowe, wymaga częstych kontaktów  telefonicznych, mailowych, bezpośrednich;
  • nie występują uciążliwe/szkodliwe ani niebezpieczne warunki pracy, w budynku stanowiącym miejsce pracy znajduje się winda i toalety przystosowane dla osób niepełnosprawnych;

Zakres zadań:

  • uczestnictwo w pracach komisji przetargowej
  • sporządzanie specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  • zamieszczanie ogłoszenia w UOPWE, Biuletynie Zamówień Publicznych oraz na stronie internetowej i w siedzibie urzędu,
  • zwracanie wadium wykonawcom
  • właściwa interpretacja przepisów i aktów prawnych
  • współpraca z pracownikami różnych komórek KWP w celu poprawnego stosowania przepisów związanych z realizacją zamówień publicznych
  • opiniowanie wniosków o rozpoczęcie postępowania w sprawie udzielenia zamówienia publicznego
  • wykonywanie innych zadań zgodnie z obowiązującym regulaminem pracy

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie: średnie o profilu administracyjnym, technicznym lub ekonomicznym
  • doświadczenie zawodowe/ staż pracy: 1 rok w obszarze związanym z prowadzeniem postępowań przetargowych
  • dostęp do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą „poufne” lub zgoda na postępowanie sprawdzające
  • przeszkolenie z zakresu prawa zamówień publicznych
  • znajomość przepisów dot. zamówień publicznych i umiejętność stosowania prawa w praktyce
  • komunikatywność i umiejętności redakcyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • posiadanie obywatelstwa polskiego
  • korzystanie z pełni praw publicznych
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe:

  • kursy specjalistyczne z zakresu zamówień publicznych,
  • umiejętność działania w sytuacjach stresowych,
  • umiejętność negocjowania oraz analitycznego myślenia,
  • roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu postępowań przetargowych,

Dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys/cv i list motywacyjny
    • kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych w zakresie wykształcenia/kursów/szkoleń
    • kopia dokumentów potwierdzających spełnienie wymagań niezbędnych i dodatkowych w zakresie doświadczenia zawodowego/stażu pracy
    • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego zgodnie z ustawą z dnia 5 sierpnia 2010 r.
      o ochronie informacji niejawnych (Dz. U. Nr 182, poz. 1228 ze zm.) lub kopia poświadczenia bezpieczeństwa uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "poufne"
    • oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego lub kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie polskiego obywatelstwa
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Kwestionariusz osobowy dla kandydatki/kandydata, (kwestionariusz jest dostępny na stronie http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl zakładka PRACA W POLICJI / OGŁOSZENIA NA STANOWISKA PRACY W KORPUSIE SŁUŻBY CYWILNEJ W KOMENDZIE WOJEWÓDZKIEJ POLICJI W BYDGOSZCZY)

Kopie innych dokumentów i oświadczenia:

  • kopia dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność – w przypadku kandydatów, którzy zamierzają skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu, w przypadku, gdy znajda się w gronie najlepszych kandydatów

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty należy złożyć do: 31 LIPCA 2016 r.
Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Miejsce składania dokumentów:

Wydział Kadr i Szkolenia
85 – 090 Bydgoszcz
z dopiskiem: Oferta zatrudnienia w służbie cywilnej ogłoszenie nr 1649

Inne informacje:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych, nie wynosi co najmniej 6%.

Proszę przesyłać jedynie kompletne aplikacje, zaznaczyć w liście motywacyjnym, jakiego ogłoszenia dotyczy oferta (stanowisko, wydział, numer ogłoszenia), dokumenty muszą być opatrzone datą i podpisane. Oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane. Nadesłanych ofert nie odsyłamy.

Zachęcamy osoby niepełnosprawne do ubiegania się o stanowiska w korpusie służby cywilnej.

Proponowane wynagrodzenie zasadnicze brutto wynosi około 2600,- zł + dodatek za wysługę lat (zgodnie z art. 90 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o służbie cywilnej Dz. U. Nr 227, poz. 1505).

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Wynik naboru:

Ogłoszenie numer: KWP 11/2016, BIP KPRM 1649

Stanowisko: specjalista w Sekcji Zamówień Publicznych i Funduszy Pomocowych

KWP w Bydgoszczy

Status ogłoszenia: nabór zakończony wyborem kandydatki/kandydata

Wynik rekrutacji:

Imię i nazwisko: Katarzyna Zbilska

Miejsce zamieszkania: Bydgoszcz

Pliki do pobrania

Metryczka

Data wytworzenia : 18.07.2016
Data publikacji : 21.07.2016
Data modyfikacji : 17.08.2016
Podmiot udostępniający informację:
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Bogumiła Bzdawska-Wróblewska specjalista Sekcji Spraw Osobowych i Ewidencji
Osoba udostępniająca informację:
Piotr Pawlaczyk Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Bydgoszczy
Osoba modyfikująca informację:
Piotr Pawlaczyk
do góry